cover_url
Band image

Jesteśmy Royal Age

Tworzymy naszą muzykę od 2015 roku, mieszając heavy metal, doom metal, death metal i hard rocka tworząc koktajl zabójczych dzwięków. Nasze teksty koncentrują się na wierze chrześcijańskiej, duchowych zmaganiach i dylematach moralnych.

Wierzymy w Jezusa Chrystusa i nie wstydzimy się JEGO. Gramy i śpiewamy, aby Go wielbić i oddać Mu chwałę. Lubimy grać ostro i nieść bezkompromisową wiadomość

Jezus żyje ... oddaj Mu swoje życie.

To nie jest popularne. Wierzymy, że muzyka jest misją, musi nieść przekaz. Przesłanie o żywym Zbawicielu, że On działa w ludzkim życiu, że wszystko już zrobił. Nawróć się i zacznij wierzyć. On cię kocha.

Jest też druga strona. Tam nie ma Boga. To pustka, smutek i życie, które nie ma celu. Cała przyszłość kończy się w grobie. Siły zła działają, nawet jeśli w nie nie wierzysz.


Szczęśliwi ci, którzy piorą swoje szaty, by mieć prawo do drzewa życia i móc wejść bramami do miasta. Na zewnątrz pozostaną ludzie bez skrupułów, czarownicy, nierządnicy, zabójcy, bałwochwalcy oraz każdy, kto kocha kłamstwo i się go dopuszcza.